Kalbos: Lietuviškai

PETVITA - mokra karma w puszkach!

PETVITA dėžutėje yra linija išskirtinės šlapio pašarų šunims, su aukščiausios kokybės Ultra Premium. Jų unikalus skonis ir viliojantis aromatas, kurie patenkins net reikliausių žinovus šuo. Puikiai sudėtingas receptas apjungia Petvita buvo tiksliai pritaikyti prie amžiaus ir poreikių šunims, suteikiant jiems sveikos mitybos garantija.

Labai didelis, iki 70% mėsos ir gyvūninės kilmės produktais, kartu su kruopščiai atrinktų komponentų gamykloje, užtikrinti savo šunį gerai subalansuotas ir maistingas patiekalas kiekvieną dieną.

PETVITA Adult Lamb

PETVITA Adult Lamb

Užbaigti, šlapias maistas PETVITA Holistinis Suaugusiųjų Avinėlis yra aukščiausios Ultra Premium produktas. Visiškai padengti dienos mitybos reikalavimas šunį, suteikiant jam vitaminų ir mineralų būtinas siekiant išlaikyti normalų kūno. Labai didelis kiekis mėsos ir gyvūninės kilmės produktai (70%), yra labai turtingas šaltinis labai virškinamųjų proteinų. Be to, pašarų esančius morkos reguliuoja žarnyno aktyviai remia virškinimą. Ramunėlės veikia antispazminiai, užkirsti kelią skrandžio problemų atsiradimo. Vitaminas A turi teigiamą poveikį vizija, ir vitamino D3 teigiamą poveikį nervų sistemai ir raumenims (įskaitant širdies raumens). Visiškai natūralus maisto PETVITA Suaugusiųjų Avinėlis yra geriausias sprendimas šerti suaugusių šunų visą laiką. Grūdų be galimybės, idealiai tinka alergiškiems žmonėms ir gyvūnams, turintiems jautrią skrandžiai.

Dienos dozavimas
Šuns kūno svoris (kg) porcija/diena (g)
3 162
5 237
10 400
15 540
20 670
30 910
 • grūdų be galimybės
 • Mėsos ir gyvūnų produktai ≥70%
 • Gyvuliniai baltymai ≥90%
 • Ji yra vitamino A ir D3
 • Cinkas turi teigiamą poveikį odai ir plaukams
 • Jame nėra GMO
Visavertis ėdalas suaugusiems šunims visų veislių su ėriena ir morkų.
Ingredientai:
mėsa ir gyvūninės kilmės šalutinių 70% (įskaitant 38% kiaulienos, paukštienos, 15%, 10% ėriuko, jaučio 6%), daržovės (morkos 5%), mineralinių medžiagų, augalinės kilmės (0,2% ramunėlių) aliejus ir riebalai (įskaitant saulėgrąžų aliejaus 0,2%). Analizės sudedamosios dalys: apykaitos energija / 100g: 155kcal (647kJ), 14% žalių baltymų, aliejus ir riebalai 8,5%, žalios ląstelienos 0,8%, žalių pelenų 2,5%, drėgmės 67%. Priedai / 1 kg: maistiniai priedai: cinko (cinko oksido, cinko sulfatas monohidratas) 50 mg vitaminas A 2340 TV vitamino D 3 319 TV Maitinimas pamatyti lentelę aukščiau. Rekomenduojama šerti savo šunį du kartus per dieną mėginiai. Sumos yra apytiksliai vertė. Maitinimas individualiai pritaikyta rasės, amžiaus, lyties, aktyvumo lygio, fizinės būklės, aplinkos temperatūros. Pašarai vartojamas esant kambario temperatūrai.

PETVITA Adult Veal

PETVITA Adult Veal

PETVITA suaugęs asmuo su veršiena ir morkų yra labai maistingas patiekalas, kuris suteiks Jūsų augintiniui visas maistines medžiagas būtinas kasdienį racioną. Kaip aukščiausios Ultra Premium šunų maisto produkto holistinis PETVITA garantuoja sveiką mitybą ir rūpinasi visos jūsų palatą kūno. Ačiū labai didelė dalis mėsos ir gyvūninės kilmės produktai (70%), yra labai turtingas šaltinis labai virškinamųjų proteinų. Be to, kruopščiai atrinktų augalinės kilmės ingredientų kanalus PETVITA padaryti tobulai subalansuotas. Karma PETVITA suaugęs asmuo su veršiena ir morkų yra mineralinių medžiagų ir vitaminų (įskaitant vitamino A ir vitamino D3), todėl, kad ne tik rūpinasi savo viziją palatoje, bet taip pat suteikia jam gražus, blizga kailis ir sveika oda. Rūpinkitės savo šunį, įteikimo jam aukščiausios kokybės maisto PETVITA, numeris vienas testų skonį.

Dienos dozavimas
Šuns kūno svoris (kg) porcija/diena (g)
3 162
5 237
10 400
15 540
20 670
30 910
 • grūdų be galimybės
 • Mėsos ir gyvūnų produktai ≥70%
 • Gyvuliniai baltymai ≥90%
 • Ji yra vitamino A ir D3
 • Cinkas turi teigiamą poveikį odai ir plaukams
 • Jame nėra GMO
Visavertis ėdalas suaugusiems šunims visų veislių su veršiena ir morkų.
Ingredientai:
mėsa ir gyvūninės kilmės šalutinių 70% (įskaitant 38% kiaulienos, paukštienos, 15%, 10% veršienos, jautienos 6%), daržovės (morkos 5%), mineralinių medžiagų, augalinės kilmės (0,2% ramunėlių) aliejus ir riebalai (įskaitant saulėgrąžų aliejaus 0,2%) analitinių sudedamųjų dalių:. apykaitos energijos / 100g: 155kcal (647kJ), 14% žalių baltymų, aliejai ir riebalai 8,5%, žalios ląstelienos 0,8% žalių pelenų 2,5%, drėgmės 67%. Priedai / 1 kg: maistiniai priedai: cinko (cinko oksido, cinko sulfatas monohidratas) 50 mg vitaminas A 2340 TV vitamino D 3 319 TV Maitinimas pamatyti lentelę aukščiau. Rekomenduojama šerti savo šunį du kartus per dieną mėginiai. Sumos yra apytiksliai vertė. Maitinimas individualiai pritaikyta rasės, amžiaus, lyties, aktyvumo lygio, fizinės būklės, aplinkos temperatūros. Pašarai vartojamas esant kambario temperatūrai.

PETVITA Junior Turkey

PETVITA Junior Turkey

Užbaigti, Grūdų be galimybės konservai PETVITA Jaunesnysis kalakutiena ir bulves yra unikalus mitybos sprendimas, kurio receptas buvo sukurtas specialiai specialiųjų poreikių šuniukams visų veislių. Augimo laikotarpis yra labai svarbus kiekvieno šuns gyvenime, ir tinkamai subalansuota mityba vaidina svarbų vaidmenį šiuo metu. Ačiū labai didelio kiekio mėsos ir gyvūninės kilmės produktų (70%) drėgnas maistas šuniukams PETVITA yra turtingas baltymų šaltinis, kuris yra labai svarbus tinkamam vystymuisi šuns kūno. Tai geriausias kokybės mėsa, kartu su puikiai suderintų komponentų daržovių, užtikrina sveiką, gerai subalansuotą mitybą. Karma holistinis PETVITA yra vitaminų ir mineralų daug, todėl, kad ne tik užtikrina sveiką mitybą, bet ir remia visa, šunų organizme darbą. Tai produktas bezzbożowy, idealiai tinka alergiškiems žmonėms ir gyvūnams, turintiems jautrią skrandžiai. Tiksliai poliruoti maisto receptai PETVITA buvo vertinama daugelis žinovų šuo, įgyti pirmąją vietą skoninės savybės bandymus.

Dienos dozavimas
Šuns kūno svoris (kg) porcija/diena (g)
1 140
2 240
3 330
5 475
7 610
10 800
 • grūdų be galimybės
 • Mėsos ir gyvūnų produktai ≥70%
 • Gyvuliniai baltymai ≥90%
 • Vitaminas D3 palaiko sąnarių ir skeleto
 • Vitaminas A užtikrina sveiką regėjimą
 • Jame nėra GMO
Visavertis ėdalas augantiems šunims visų Turkijos ir bulvių veisles.
Sudėtis:
mėsa ir gyvūninės kilmės šalutiniai produktai 70% (kiaulienos 37%, paukštiena 16% kalakutienos 10% jautienos 6%), daržovių (bulvių 5%), mineralai, riebalai ir aliejus (įskaitant saulėgrąžų aliejaus 1 , 5%), augaliniai produktai (baziliko 0,01%). Analizės sudedamosios dalys: apykaitos energija / 100g: 148kcal (619kJ), 14% žalių baltymų, aliejus ir riebalai 7,5%, žali pelenai 2,6%, žalios pluošto 0,6%, drėgmės 68%. Kitos / 1kg: Mitybos priedai:. Vitaminas A 2340 nm; Vitaminas D3 319 J. M.; Vitaminas E (aštuntainiu acetatas,-tokoferolis-alfa-tokoferolio) 22,5 mg vitamino B1 (tiaminas mononitratas) 27 mg geležies (sulfato, geležies (II) monohidratas), 75 mg mangano (mangano oksido, mangano sulfatas monohidratas) 14 mg jodo (kalio jodido) 0,7 mg. Maitinimas pamatyti lentelę aukščiau. Patartina pašarų šuo tris kartus per dieną alikvotose. Sumos yra apytiksliai vertė. Maitinimas individualiai pritaikyta rasės, amžiaus, lyties, aktyvumo lygio, fizinės būklės, aplinkos temperatūros. Pašarai vartojamas esant kambario temperatūrai.

PETVITA Light Chicken

PETVITA Light Chicken

Užbaigti, šlapias maistas holistinis PETVITA Šviesos su vištiena ir morkomis yra aukščiausios Ultra Premium, kurio receptas buvo sukurtas specialiai šunims visų veislių turi tendenciją būti antsvorio produktas. Ačiū labai didelė dalis mėsos ir gyvūninės kilmės produktų (66%) yra labai turtingas baltymų šaltinis, pateikdami savo šunų nergy už bendrą veiklą ir leidžia jį sumažinti ir palaikyti normalų kūno svorį. Derinant geriausias rūšių mėsos su gerai parinktų augalinių ingredientų užtikrina, kad jūsų šuo puikiai subalansuotą mitybą, visiškai padengiant dienos mitybos reikalavimus. Praturtintas morkų natūraliai reguliuoja virškinimo procesus, ramunėlių antispazminiai darbai išvengti įvairių negalavimų, virškinimo trakto atsiradimo. PETVITA Šviesos yra papildomų vitaminų ir mineralų, kurie turi tiesioginės įtakos išlaikant tinkamą organizmo funkcionavimui. Tai dėka jūsų augintinio kailis tampa blizgus ir blizgus, ir jo gerovė suteikti visus namų ūkio nariams.

Dienos dozavimas
Šuns kūno svoris (kg) porcija/diena (g)
3 253
5 370
10 630
15 850
20 1060
30 1440
 • grūdų be galimybės
 • Mėsos ir gyvūnų produktai ≥70%
 • Gyvuliniai baltymai ≥90%
 • Cinkas turi teigiamą poveikį odai ir plaukams
 • Vitaminas D3 palaiko sąnarių ir skeleto
 • Jame nėra GMO
Visavertis ėdalas suaugusiems šunims visų vištiena ir morkų veislių.
Ingredientai:
mėsa ir gyvūnų 66% (46% naminių paukščių įskaitant 10% vištienos krūtinėlė, 16% kiauliena, veršiena 4%), daržovių (morkų 6%), mineralų, augalinės kilmės produktuose (0,2% ramunėlių) , aliejai ir riebalai. Analitinės sudedamosios dalys: apykaitos energijos 98kcal (412kJ), žali baltymai 12%, aliejai ir riebalai 3,0%, žalios ląstelienos 0,7%, žalių pelenų 2,5%, drėgmė 75%. Priedai / 1 kg: Mitybos priedai: cinko (cinko oksido, cinko sulfatas monohidratas) 50 mg vitaminas A 2340 TV Vitamino D 3 319 J. M;. Maitinimas pamatyti lentelę aukščiau. Rekomenduojama šerti savo šunį du kartus per dieną mėginiai. Sumos yra apytiksliai vertė. Maitinimas individualiai pritaikyta rasės, amžiaus, lyties, aktyvumo lygio, fizinės būklės, aplinkos temperatūros. Pašarai vartojamas esant kambario temperatūrai.

PETVITA Senior Trout

PETVITA Senior Trout

Šunys senjorai turi specialius mitybos poreikius. Ypač jų, jie sudaro unikalų, holistinis šlapias maisto PETVITA Senior. Visiškai natūralus, pagamintas tik su aukščiausios kokybės mėsos ir daržovių ingredientų, kad jūsų augintinio sveikata gera, o jis bus mėgautis už metus į priekį. Labai didelis aromatinių angliavandenilių turinys kiaulienos ir jautienos bei gyvūninės kilmės produktų (65%), papildo subtilus mėsos gryniausia upėtakių (10%) Garantija jūsų šuo maistingą valgį kiekvieną dieną. Be to, dėl daržovių ingredientų, pavyzdžiui, žirnių ir morkų, naminių mityba yra puikiai subalansuotas ir virškinimo sistemos valdymo darbas natūraliai. Pašarų PETVITA Vyresnysis ananasų papildomai yra daug vitaminų, įskaitant vitaminą A, D3 vitaminų, vitamino E ir vitamino B, kurie turi teigiamą poveikį akims, skeleto sistema ir imuninė sistema. Be to, jie suteikia gražų ir blizgantys, tuo pačiu užkertant kelią greitą senėjimą organizmo. Be to, naudingų mikroelementų, tokių kaip geležis, manganas, ar jodo, teigiamą poveikį medžiagų apykaitai, reguliuoti ir stabilizuoti metabolizmą

Dienos dozavimas
Šuns kūno svoris (kg) porcija/diena (g)
3 280
5 410
10 690
15 930
20 1160
30 1570
 • grūdų be galimybės
 • Mėsos ir gyvūnų produktai ≥70%
 • Gyvuliniai baltymai ≥90%
 • Vitaminas D3 palaiko sąnarių ir skeleto
 • Vitaminas E palaiko imuninę sistemą
 • Jame nėra GMO
Visavertis ėdalas suaugusiems šunims visų upėtakis, žirnių ir morkų veislių.
Sudėtis:
mėsa ir gyvūninės kilmės šalutinių produktų (65% įskaitant 41,5% kiaulienos, 16% paukštienos, jautienos 6%), žuvis ir žuvies (upėtakių 10%), daržovės (įskaitant 4% morkų, žirnių 4%) kiaušiniai ir kiaušinių produktai 3% mineralai, riebalai ir aliejus (įskaitant linų sėmenų aliejus 0,2%) ir augalinės kilmės produktuose (įskaitant medetkų 0,01%). Analizės sudedamosios dalys: žali baltymai 11%, aliejus ir riebalai 5%, 2,5% žalių pelenų, žalios pluošto 1%, drėgmės 79%. Kitos / 1kg: Mitybos priedai:. Vitaminas A 2340 nm; Vitaminas D3 319 J. M.; Vitaminas E (acetatas,-tokoferolis-alfa-tokoferolio) 22,5 mg vitamino B1 (tiaminas mononitratas) 27 mg geležies (sulfato, geležies (II) monohidratas), 75 mg mangano (mangano oksido, mangano sulfatas monohidratas) 14 mg , jodo (kalio jodido) 0,7 mg. Maitinimas pamatyti lentelę aukščiau. Rekomenduojama šerti savo šunį du kartus per dieną mėginiai. Sumos yra apytiksliai vertė. Maitinimas individualiai pritaikyta rasės, amžiaus, lyties, aktyvumo lygio, fizinės būklės, aplinkos temperatūros. Pašarai vartojamas esant kambario temperatūrai.

Maisto PETVITA privalumai

 • Produktas be glitimo
 • Virškinimo sistemos palaikymas
 • Padidintas atsparumas
 • Gyvūno kūno kvapas
 • Aukštas mėsos kiekis
 • Parama kaulams ir raumenims
 • Omega 3 ir 6
 • Blizgantis kailis