Kalbos: Lietuviškai

Kūrimo procesas

Belgija yra žinoma kaip aukščiausios kokybės maisto gyvūnams pasaulinė gamybos sostinė. Būtent čia prasideda kūrimo procesas puikiai patobulinto maisto Petvita.

Iš kur kilusi Petvita?

Iš kur kilusi Petvita?

Gamybos gamykla įsikūrusi Belgijos uoste Gent yra specialiai sukurta gaminti aukštos kokybės maistą. Aukščiausios klasės įranga puikiai sudaro proporcijas, kurios kartu su gerai parinktais komponentais paverčiamos į išskirtinį produkto standartą - Super Premium.

Technologiniai sprendimai

Technologiniai sprendimai

Naujausių technologijų naudojimas suteikia tiek energijos, tiek ir mūsų produktų skonio privalumus. Gamykla yra pilnai automatizuota, kas garantuoja efektyvumą ir lankstumą. Pažangiausios technologijos leidžia mūsų Klientams ir Konkurencijai sekti naujus kokybės standartus.
Išskirtinis geriausios kokybės komponentų atrankos atidumas, kartu su specialiai sukurta gamybos sistema, reaguoja į pačių reikliausių klientų poreikius. Naujoviškas procesas leidžia sukurti visiškai natūralius produktus, nenaudojant dirbtinių dažiklių.

Geriausi profesionalai

Aukščiausios kokybės gamybos įrankio išnaudojimas užtikrina puikiai parinktas komponentų proporcijas, kurios kartu sudaro puikiai tobulą produktą. Platus skonių asortimentas ir skirtingų savybių maistas gali patenkinti net išrankiausių augintinių mitybos poreikius. Kompetetingi darbuotojai kiekvieną dieną užtikrina aukščiausius gamybos standartus, rūpinantis mūsų klientų pasitenkinimu.

Petvita tai KOKYBĖ

Unikalūs receptai paruošti specialiai galvojant apie mūsų keturkojus draugus garantuoja skonį ir suteikia puikiai suderintą maistinių medžiagų kiekį. Gauti sertifikatai patvirtina geriausią gaminių Petvita kokybę. Mūsų klientų ir jų globotinių pasitenkinimas tai geriausia skonio garantija, mūsų motyvacija siekti dar geresnius sprendimus, atitinkančius aukščiausiams standartams.